14 нови положителни проби има в област Кюстендил за изминалото денонощие. Всички лица, с положителен тест за коронавирусна инфекция, са от община Кюстендил. Това са предимно жители на кв. „Изток“.
През вчерашния ден е хоспитализиран 56-годишен мъж в Ковид отделението на МБАЛ „Д-р Никола Василиев“ в град Кюстендил. Вчера са изписани и трима излекувани пациенти с коронавирусна инфекция от болницата в Кюстендил. Настанени към този час за лечение са 11 души.
Тази сутрин е починал 74-годишният мъж, който бе в крайно тежко състояние и с придружаващи заболявания, пише kustendil.info. Областна администрация – Кюстендил изказва искрени съболезнования на близките и семейството на починалия.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив