Полицията в Пазарджик издирва неизвестно лице, изхвърлило голямо количество боклук в коритото на река Тополница. Това се случва след подаден сигнал на телефон 112 от служители на “Напоителни системи” ЕАД - клон Тополница.
“Сутринта получих доклад за замърсяването от наш служител, който касае изхвърлени битови отпадъци в коритото на реката. Подадохме сигнал и съставихме протокол за извършеното нарушение”, обясни управителят на клона Сашка Целева.
Във вторник в 9 часа тя изпраща багер на дружеството, който ще изрине отпадъците. Нарушителят се издирва. Той подлежи на наказателна отговорност и финансова санкция.



Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход