Читател на Glas.bg ни сигнализира за разочарованието, което е изпитал, когато отворил закупения от него сандвич. Той твърди, че след като отворил опаковката на стоката, открил само малко парче месо, резен краставица и толкова топено сирене...
По думите му подобна закуска може да се сравни с тази в детските градини и училищата.
„Изберете българското и аз избрах!!! Вчера си купих сандвич, който струваше 1,7 лв. от Горна Малина и познайте... беше само хлебче. По-зле е и от закуска в детската градина или училище“, споделя той.
Да ви е сладко!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход
СандвиченотоЧудовище 08:23, 26.06.2020
За 1.70 толкова, гледам шунка, там какшкавал ли е, топено сирене ли е, резен краставичка и малко пиперче. Като иска кило луканка вътре ще трябва да си плати повече.