Магазин за булчински рокли в Нидерландия започна да изработва креативен аксесоар за бъдещите булки.
Във връзка с мерките срещу коронавируса и социалната дистанция, която трябва да се спазва, те изработиха предпазни маски. Те са перфектно съчетани с роклята, дори придават елегантност, пише Metro.
И въпреки, че маските изглеждат красиво, материалът използван за направата им е същият като роклята, което поставя под съмнение ефективността им. За бъдещите булки, този аксесоар, освен че ще остави спомен за коронавирусната криза, ще позволи и реализирането на така дълго чакания сватбен ден. Заради COVID-19 много двойки са отменили сватбените си церемонии за по-добри времена.
В много страни по традиция в деня на сватбата се подарява нещо старо и нещо използвано, но на този етап в условията на коронавирус, е добре да се използват само качествени и чисти материи.





Прочетете още
- 21:00 Болни деца на площадката? Майки се сблъскаха ожесточено - грижа или егоизъм?
- 22:00 ФМИ отстранява до края на семестъра преподавателя, замесен в секс скандал
- 19:44 Слънцето „избухна" три пъти за часове: Учени предупреждават за нова вълна от магнитни бури
- 16:07 Агресия в София: шофьорка твърди, че е била нападната посред бял ден