От 15 часа днес, за 24 часа, сградата на Агенцията по геодезия, картография и кадастър на улица „Мусала“ №1, в столицата, ще бъде затворена.
Причината е дезинфекция на работните помещения, поради наличието на заразен с коронавирус служител на администрацията, съобщават от агенцията.
Няма да работят и гишетата за обслужване на гражданите, намиращи се в сградата.
В този период услугите, които се предоставят от АГКК ще бъдат изпълнявани по електронен път.
Всички контактни лица на заразения служител в агенцията ще бъдат тествани.
Затвориха Министерството на енергетиката, има заразен с COVID-19
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив