Бившата порнозвезда Миа Халифа разби сърцата на феновете си.
Преди няколко дни тя разкри щастливата за нея вест, че вече е в отбора на сгодените, след като е казала "да" на предложението за брак на шведския главен готвач Роберт Сандберг, пише Sportal.bg.
I’m the luckiest girl in the world ???? and I said “JA!” Vi är förlovade! ! #StockholmSyndrome #Trapped???????????????? pic.twitter.com/TZV54kHUay
— Mia K. (@miakhalifa) March 14, 2019
След като напусна света на розовите филми през 2016 г., американката се отдаде на кариера в спортната журналистика, а съвсем наскоро засне и филм за Уест Хем, както и като цяло за англисйката Висша лига. Видеата се излъчват в САЩ.
Въпреки че отдавна не се занимава с порно, тя не спираше да радва феновете си с провокативни снимки и видеа в Инстаграм. След годежа си Миа Халифа обеща да е порядъчна съпруга и да не се занимава с подобни провокации.
Прочетете още
- 18:00 Семейство с бебе и четиригодишно дете аварира на АМ Тракия, "безброй" коли подминаха
- 18:43 Тежка катастрофа с моторист блокира пътя за Бургас СНИМКИ
- 15:00 "Гумите излетяха": Жена сигнализира за опасно пътуване с микробус СНИМКИ
- 16:00 Отровиха бездомни кучета в карловско село, местните са в потрес