Два самолета на Корпуса на морската пехота (КМП) на САЩ паднаха в Тихия океан, на около 320 км източно от Япония по време на дозареждане във въздуха, съобщава БГНЕС.
Разбилите се машини са цистерна КС-130 и изтребител-бомбардировач F/A-18. На борда им имало общо седем души. До момента жив е намерен само един от тях. Той е откаран в американска база в южната част на Япония. Издирването на останалите членове на екипажите продължава. В него участват японският флот и американската авиация.
Американски медии разпространиха новината, че самолетите са се сблъскали по време на презареждането, но тя все още не е официално потвърдена.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив