Две момичета се врязаха в дърво след екстремна разходка с параселинг, което представлява парашут, дърпан с лодка над морето. Инцидентът е станал тази сутрин на централния плаж в Созопол.
Малко преди прибирането на съоръжението възникнал проблем на лодката. Така момичетата „прелетели“ над пясъка и се спрели в клоните на високо дърво. Само след секунди те паднали на покрива на заведение „Елвис“, над което било дървото, съобщава Бургаската младежка телевизия.
„Съпругът ми се втурна да помага на момичетата. Добре,че беше дървото за да ги задържи да не се пльоснат на алеята. За щастие и двете са невредими. Настана, за кратко, смут, всички бяха притеснени, но няма никой виновен“, разказа свидетелка на инцидента.
В крайна сметка историята завършила с щастлив край. Спасителите, които били на плажа, първи оказали помощ на момичетата.
Прочетете още
- 08:00 Пластмаса и боклуци в новия „мулч": Кой контролира какво се случва в „Стрелбище"?
- 07:31 Продължава издирването на изчезналия мъж, включиха и дрон с термокамера
- 09:00 „Имаш "Стоп", трябва да чакаш": Шофьори спориха на кръстовище в Пловдив ВИДЕО
- 10:00 "Понякога е достатъчно просто да спреш": Млад шофьор помогна на човек в беда