Благородна инициатива от страна на фенове на Локомотив Пловдив бе организирана днес. Един от най-знаковите привърженици на черно-белите Тихомир Ганев – Тишо призова в деня на Битката за Пловдив привържениците да дарят кръв за болна от левкемия жена.
„По-добре да спасим живот, от колкото да се нараняваме. Цялата инициатива е свързана с агресията по улиците и стадионите, която съпътства обикновено мача между двата пловдивските гранда. Който има претенции за честен бой нека се срещнем в залата на Лаута Арми. Там всичко е различно, вратите й са отворени за всеки“, заяви пред PlovdivDerby.com Тишо. Той и още 4-ма негови приятели тази сутрин дариха кръв за жената в нужда.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив