Локомотив и Берое завършиха наравно 1:1 в среща от междинния 18-ти кръг на U19. Двубоят се игра на изкуствения терен на ст. „Локомотив“. Мачът бе наблюдаван от старши-треньора на "смърфовете" Бруно Акрапович и неговите помощник-треньор и анализатор Желемир Теркеш и Кириякос Георгиу, забеляза репортер на Glas.bg.
Срещата започна с домакински натиск. "Черно-белите" владееха повече коженото кълбо, но старозагорци се защитаваха добре. "Зелените" разчитаха предимно на контраатаки. Все пак в 35' Берое откри. След изпълнение на фаул стражът на Локо Йордан Йотов изпусна топката, Пламен Иванов направи добавка отблизо, но ударът му бе спасен. При втората добавка на Николай Йорджев голът бе факт - 0:1.
След паузата играта бе равностойна. Локомотив потърсиха гола с удари на Илиян Томов и Октай Юсеин от дистанция, но без успех. Берое също пробва рефлексите на Йотов, стражът обаче бе стабилен. В 83' "черно-белите" получиха правото да изпълнят наказателен удар. С изпълнението се нагърби Октай Юсеин, който реализира хладнокръвно - 1:1. До края на срещата резултатът остана непромен.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума