Григор Димитров отбеляза победа в мача срещу Камил Майхжак снощи. Първата ни ракета надви опонента си с 3:0 и сега отново отива на осминафиналите в турнира от Големия шлем.
Това е третият път в кариерата на родния тенисист, в който той достига US Open. Гришо победи поляка Камил Майхжак в среща от третия кръг на турнира с 3:0 сета (7:5, 7:5/8/, 6:2).
В спор за място на четвъртфинал Гришо се изправя срещу австралийския талант Алекс Де Минор, който вчера изненадващо отстрани седмия в световната ранглиста Кей Нишикори (Япония) с 3:1 сета (6:2, 6:4, 2:6, 6:3).
Ако се справи с непоставения Де Минор, Димитров най-вероятно ще играе с Роджър Федерер.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив