Отсечката от автомагистрала "Струма" край Дупница остава затворена поне три седмици, завиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Причината е огромния пожар от преди дни в депото за вторични суровини под моста на магистралата.
Не е ясно колко ще струва ремонтът след щетите, нанесени от огъня върху мостово съоръжение на магистралата. През това време трафикът за Гърция ще минава по обходния маршрут през път Е-79. В района на обходния маршрут ще дежурят допълнителен брой полицейски служители.
През почивните дни магистралата ще бъде отваряна само в едната лента.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил