Експерт по сигурността коментира снощния екшън, който се разигра на „Дондуков“ 2. „Странно е как тази информация изтече до медиите“, заяви пред България он ер о.р. полковник Румен Ралчев, който е бивш шеф от УБО и НСО, както и известен масон.
"Какво би станало, ако в Белия дом ако някой влезе с оръжие и не така безболезнено стигне до Доналд Тръм?“, попита той. „Добре, че господинът е казал, че има оръжие, но не го е извадил. Голямо щастие, че не се е хванал за кръста, за да си покаже оръжието. Служителите са можели да го застрелят. Имали са законното право“, поясни още експертът. "Той е със слаба психика и с огромно желание за едно или друго, тъй като не му е решен проблемът. Явно е, че този господин има нужда и от психическа експертиза“, категоричен беше Ралчев.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив