Местните избори почти чукат на вратата, а усилията на партиите вече са напълно концентрирани в една единствена посока - победа.
Снощи и Мая Манолова обяви своята (не)изненадваща кандидатура за кметския стол в София, последвано от абсолютно очакваното решение на действащия кмет на столицата Йорданка Фандъкова да се кандидатира за нов мандат.
Сега още един неизненадващ претендент влиза в битката, но този път по Черноморието. Кметът на Бургас ще се казва… Димитър Николов. Това заяви самият той в ефира на Нова телевизия и даде своята сериозна заявка за четвърти пореден мандат.
Николов от 12 години е градоначалник на най-добрия град за живеене в България, а освен това е и зам.-председател на ГЕРБ.
“ГЕРБ ще спечели София, защото аз и всички колеги от ръководството на партията вярваме в качествата на г-жа Фандъкова”, настоя Димитър Николов.
Прочетете още
- 16:01 Пиян пътник счупи стъкло на самолет и блокира полет за Братислава
- 15:00 Случка във Велико Търново провокира апел към родителите на млади шофьори
- 17:00 Сменят се колите, навикът остава: Пореден шофьор засече и удари кола на прочутото кръстовище в Дупница СНИМКИ
- 14:30 Като на лед! Кола излетя на „Хемус" и отнесе мантинелата ЗРЕЛИЩНО ВИДЕО