Катастрофа заради отнето предимство в центъра на Шумен завърши с помляна ограда на тротоара, за късмет на мястото не е имало пешеходци.
Инцидентът станал следобяд в сряда на ул. „Алеко Константинов“, съобщават от полицията. Голф, който идвал от пресечката „Цар Иван Александър“ направил непозволен ляв завой и отнел предемиството на „Хонда“, която се движела към Руски паметник.
При удара едната кола се качила на тротоара и потрошила метална ограда. В болницата са били откарани трима души – освен двамата шофьори и пътник от „Хонда“-та. Водачите са с фрактура на рамената.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат