Двама маскирани мъже заляха с 4 кофи бяла блажна боя два автомобила, единият от които е чисто нов. Те са били паркирани пред блок в столичния квартал „Сухата река“, съобщиха потърпевшите.
Вандалският акт е извършен в 19:30 часа на 29.11. (четвъртък). Фактът, че има видеонаблюдение не смущава по никакъв начин гамените. По време на престъплението минават хора и коли, но това не ги спира.
С арогантността си извършителите, се показва безсилието на властта и несправянето с престъпността. Припомняме, че само преди седмица в същия район бе обран хранителен магазин в района и то в същия час.
Полицията разследва нападението, но до момента без резултат.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив