Младеж се изгаври брутално с полицаи, но след това жестоко съжали, пише БЛИЦ. Във видео, качено в социалните мрежи се вижда как около 18-годишен младеж снима себе си, като на заден фон се виждат няколко патрулки.
"Чакай, че от това слънце не мога да видя нищо. Ей го е! Много е старши!" започва младежът. На което получава реплика от униформения и му отвръща, че ще "снима". После им пожелава лека работа и дано изкарат яко бакшиши днеска. Това обаче ядосва полицаите, които решават да спрат младежа за проверка.
А той вече обърнал се към телефона си казва: Почвам да бегам, бате!. Видеото завършва като се вижда как единият униформен е хванал героят и му иска лична карта.
Клипът е изключително популярен. Вече има над стотици хиляди лайкове, споделяния и коментари.
Появиха се дори и забавни картинки.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив