Полицейските власти във Валенсия са арестували 38-годишен мъж, опитал да извърши блудство спрямо собствената си дъщеря на 14 години.
Инцидентът се е случил късно вечерта във вторник, когато в местния участък постъпил сигнал за малко момиче, което висяло от простор за дрехи на четвъртия етаж и крещяло, че баща ѝ иска да я изнасили.
По информация на испанските медии това не е първият случай, когато бащата е проявявал сексуални намерения спрямо дъщеря си, но тя никога досега не е подавала сигнал в полицията - вместо това всяка вечер си лягала с ножица под възглавницата за по-голямо спокойствие, пише Блиц.
Когато пристигнали на мястото, полицаите разбили вратата на апартамента и спасили момичето, което през цялото това време продължавало да виси стоически от въжетата на простора. Освен нея от дома били изведени и двете ѝ по-малки братчета.
Бащата е задържан и срещу него е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 08:00 Пластмаса и боклуци в новия „мулч": Кой контролира какво се случва в „Стрелбище"?
- 07:31 Продължава издирването на изчезналия мъж, включиха и дрон с термокамера
- 09:00 „Имаш "Стоп", трябва да чакаш": Шофьори спориха на кръстовище в Пловдив ВИДЕО
- 10:00 "Понякога е достатъчно просто да спреш": Млад шофьор помогна на човек в беда