Напрежение, скандали, викове и разправии на остров Самотраки заради лошата организация по извозването на блокираните там с дни туристи. Хората, които не могат да се върнат в континенталната част, изкараха нощта в очакване на ферибот, който да ги извози, съобщава Нова.
След няколкодневна блокада в сряда бяха изпратени лодки и ферибот. Наши сънародници разказаха, че са принудени да се редят на дълги опашки, за да се запишат за качване в лодките. Бяха извозени автомобилите им, но хора не бяха допуснати с аргумента, че фериботът не е оборудван със спасителни лодки и не може да превозва пасажери.
Извозването на туристите продължава и днес.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил