Бившият треньор на "Барселона" и националния отбор на Испания Луис Енрике съобщи в социалните мрежи, че дъщеря му Ксана е починала, съобщи Gong.Bg.
9-годишното момиченце загуби битката с рака, с който се бореше в последните месеци. Това беше и причината той да напусне националния отбор на Испания само 11 месеца след като бе назначен. Луис Енрике написа още, че Ксана вече е в един по-добър свят и ще липсва на всички.
"Ще ни липсваш неимоверно много, но ще те помним винаги до края на животите си с надеждата, че един ден в бъдещето ще се срещнем отново. Ти ще бъдеш звездата, която пази нашето семейство. Почивай в мир, Ксанита", написа Луис Енрике.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив