Автомобил със силистренска регистрация е влетял на детска площадка в Добрич. При случката няма пострадали.
Шофьорът на "Фолксваген" се спускал по стръмен баир и спрял директно в градския парк "Свети Георги". Случката е от вчера, малко след 19 часа.
Родители разказват пред "Монитор", че се уплашили от случилото се, защото на площадката имало играещи деца.
Дървени пънчета спрели устрема на Фолксвагена и той се стопирал на метри от хлапетата.
Последвала проверка. Оказало се, че шофьорът се качил зад волана след употреба на алкохол. Дрегерът отчел 2.62 промила в кръвта.
Мъжът е задържан в ареста за 24 часа, образувано е досъдебно производство.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат