Джигит на градус хукна по пътищата в Кюстендил. Шофьорът се качил зад волана с рекордните 3.78 промила.
Водачът е 49-годишен. Качил се на своя “Опел” и започнал да криволичи по улиците на града, съобщи „Дарик”.
Тогава бил спрян от полицаи, които веднага поискали от него проверка с дрегер. Количеството алкохол в издишания въздух било огромно - близо 4 промила.
Отново в Кюстендилско, но този път в Бобов дол, друг, по-възрастен шофьор, също се качил зад волана подпийнал.
61-годишен водач с 2.41 промила е бил хванат да шофира товарен автомобил.
И двамата са задържани от полицията.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив