Тийнове във Вършец нападнаха дядо заради 12 лева. Две момчета пребили 79-годишен пенсионер и задигнали от него “крупната” сума пари.
Инцидентът се случил около 13.30 ч. вчера. Тогава дядото излязъл на разходка. Когато бил на кръстовището между улиците "Дончо Станчев" и "Иван Асен II", две момчета се нахвърлили отгоре му и задигнали монети на стойност 12 лева.
В хода на проведени незабавни оперативно- издирвателни мероприятия, по даденото описание са установени криминално проявените, непълнолетни лица на 15 и 14 год. от гр. Вършец, обясняват от полицията.
Извършителите са съпроводени до РУ - Вършец, където в присъствието на инспектор от Детска педагогическа стая правят самопризнания по случая и доброволно предават част от отнетата сума.
По случая е образувано бързо производство.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив