Група чужденци нападнаха млад мъж в центъра на София. Инцидентът е станал снощи, а извършителите на атаката са на видима възраст между 25 и 30 години.
Антонио бил нападнат докато вървял към автомобила си. Група от 5-6 човека се нахвърлили върху него без причина, разказва самият той в социалните мрежи. Крещели, обиждали го и му нанесли жестоки удари, без той да ги е продокирал.
"Днес пострадалият съм аз, а утре може да бъде някой друг. Опасностите са навсякъде около нас всеки ден. Ние самите не можем да ги избегнем...", пише още младият мъж.
Не е ясно дали е подавал сигнал в полицията за случилото се.
"Докато вървях, получих удар по главата със стъклено шише, след което паднах. Те започнаха да ме ритат по тялото и главата", продължава ужасяващият разказ на пострадалия.
Равносметката от атаката - няколко шева, които Антонио получил в болницата.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив