Неведнъж е ставало дума за намерени автомобилни находки, но голяма част от тях (да не кажем всички) са зад Океана или в страните от Близкия Изток. Сега обаче, подобно нещо се случва и в България, пише Факти.бг.

Една организация от Благоевград, наречена "Център за борба с ръждата", разпространи снимки в своята Facebook страница с гараж и склад, в който са открити 11 чисто нови автомобила BMW.

Още по-любопитното е, че колите са произведени през 1994 година, без номера са и са зарязани чисто нови в този крайградски склад. Автомобилите са от петата серия на BMW и са с моделни индекси 520i и 525i.

Повечето са седани и са черни на цвят, има едно комби и няколко в различна окраска. Баварските автомобили са абсолютно нови с нулев пробег и с производствени найлони по седалките. Най-вероятно ценната находка ще бъде продадена на търг.

Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат