В екстремно изживяване се е превърнало придвижването на ученици от Силистренско, след като вчера им се наложи да бутат автобуса си в леда.
Кадрите, качени от Сафет Халид в социалните мрежи, показват как децата се мъчат да помогнат на шофьора на возилото, което се носи като шейна по пътя. Мястото е разклонът за с.Долец.
„Нямам представа какъв стрес е преживял този шофьор с тия деца при този стръмен наклон от 15%, тъй като лично познавам терена”, коментира мъжът.
На кадрите се вижда, че пътят не е опесъчен.
Припомняме, че вчера в Русенско училищен автобус беше ударен от кола и две деца се оказаха в болница с леки травми.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив