Загиналият при тежка катастрофа край старозагорското село Ракитница 25-годишен млад мъж от Стара Загора се е самоубил, твърди местният сайт "Зарата", позовавайки се на свой източник.
Старозагорецът е карал с висока скорост и се е забил умишлено в крайпътно дърво. Оставил е предсмъртно писмо, адресирано до майка му.
От полицията разясниха, че по неустановена причина водачът губи контрол над колата, отклонява се вдясно и се блъска в дърво. Пожарникари са рязали ламарините на лекия автомобил Opel Corsa, за да извадят трупа на шофьора.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил