32-годишен мъж от Асеновград се споразумя с прокуратурата да бъде наказан с глоба от 1000 лв. за домашно насилие, при което атакувал жената, с която живее на семейни начала, с арбалет. Датата на нападението е 9 май т. г. и след това тя била с травми по цялото тяло - кръвонасядания по лявата половина на лицето, но гърба, по крайниците и по едната мишница. Повдигнатото обвинение на партньора й обаче е за лека телесна повреда. Сред веществените доказателства по делото са 13 стрели за арбалет.
Нападателят признал вината си и тъй като не е осъждан и освобождаван от наказателна отговорност досега, ще бъде санкциониран само финансово, пише 24 часа. Споразумението вече е одобрено от Районния съд в Асеновград, а на жената ще бъде обяснено, че може да заведе гражданско дело за преживените страдания.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!
Ми 22:43, 25.07.2025
Да ти е.а садът. Как ще напада жена си с арбалет и нищо,тея ЛУДИ ЛИ СА ИЛИ МАЛОУМНИ.