Влакът Варна-Пловдив удари дете преди минути. Инцидентът стана в района на Нова Загора, съобщи читател на GLAS.bg
Най-вероятно то си е играело на линиите, когато го е връхлетял влака. Мястото е обсадено от десетк жители на близката ромска махала. Има и полиция.
Пътниците в композицията са блокирани в нея и нямат яснота кога ще се стигнат крайната си точка.
*ОБНОВЕНА:
Според хора от населеното място, удареният от влака е мъж. На този етап няма официална информация от полицията.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 14:29 Глобиха баща, докато прибира незрящия си син: история от Варна раздели хората
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума
Аз 22:17, 31.05.2020
Като научват малките си аборигени че линиите не са за крадене и от там минава нещо наречено влак тогава да обсаждат каквото и да е