Пиян шофьор е блъснал велосипедист в град Генерал Тошево, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Добрич.
Инцидентът е станал на 12 ноември, около 07.45 часа. Лек автомобил „Опел”, управляван от 71-годишен мъж, отнема предимството на велосипедист. Вследствие на инцидента, 60-годишният велосипедист е транспортиран до МБАЛ Добрич с натъртвания и охлузни рани. Мъжът е прегледан и освободен за домашно лечение. Извършената проверка на водача на МПС за употреба на алкохол и се установява наличието на 1,04 промила алкохол.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход