Четирима изпълнители от "Пайнер" вече не са част от компанията. Договорите са прекратени по взаимно съгласие от 1 ноември, съобщиха от фирмата.Може би най-любопитното име е това на Андреа, която бе един от водещите изпълнители на попфолка през последните години. От няколко седмици вървеше слухът за раздялата с продуцентите й, като тя загатна, че ще заложи на собствена фирма за бъдещето си. Аут от "Пайнер" са още Даяна, Кристиана и Крум. "Всеки един от четиримата бе приет радушно в компанията, работи според силите и способностите си, разви таланта си като изпълнител и постигна своя възможен резултат. "Пайнер" благодари на четиримата за съвместната работа и им пожелава успех", гласи краткото изявление на експродуцентите им./БЛИЦ
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ