Българинът Слави Горанчовски спечели приза за най-красивото тяло в света в рамките на престижен конкурс. "Справям се добре. Чувството да успяваш в това, към което се стремиш, е страхотно", заяви Горанчовски. Той не смята, че има най-красивото тяло в света. „Успехът в състезание за красиво тяло е плод на много труд. За мен е добре това, че около има много хора, които ме подкрепят сериозно. Справяме се с общи усиля и здрава психика.На последните три състезания в САЩ беше много напрегнато. Живея и се готвя в България, а до Щатите пътувам само за състезания”, каза още Горанчовски.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие