След като се завърнаха начело на класирането в Примера дивисион, играчите на Реал Мадрид започнаха подготовката си за срещата с Атлетик Билбао по малко по-различен начин. "Белия балет" замени футболния терен с баскетболен корт и се присъедини към бакетболния Реал, за да проведат обща тренировка.
Гарет Бейл, Лука Модрич и Карим Бензема се включиха в 90-минутна подготвителна сесия, като дори се превъплътиха в баскетболисти.
Двамата наставници Зинедин Зидан и Пабло Ласо, се разбраха помежду си, за да огранизират това занимание.
Баскетболистите също бяха ентусиазирани след като през уикенда победиха в дербито срещу Барселона с 76:75.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума