Защо не помислим за радикална промянта на тази система. Превърнаха болниците в търговски дружества. Това заяви Волен Сидеров за Здравната каса и реформите в здравеопазването, които нямат край.
Председателят на парламентарната група на "Обединени патриоти" вече излезе с предложение да бъде закрита НЗОК.
"Всичко се променя, значи може и ние да помислим за радикални промени. Не може всичко да с едоплаща от хората", коментира лидерът на "Атака".
"Здравните министри са от най-често сменяните. Това е сфера, която е винаги на фокус. В момента имаме финансист, който се старае д асвие разходите с мениджърски подход. Затова и казвам, че ако не е една каса, а повече, няма ли да има по-голямо източване на системата", обясни Волен Сидеров.
"Вотът на БСП няма нищо общо. Да имат право да искат вот на недоверие, но те си правят пиар. Ананиев е добър министър и вотът на БСП няма да мине в парламента", добави лидерът на Патриотите.
Прочетете още
- 20:00 Telegram група с интимни снимки на българки оцелява с години въпреки сигналите до ГДБОП
- 19:36 Трагедия край Казанлък: 18-годишен шофьор загина след тежка катастрофа
- 20:29 Скандал на АМ „Хемус": ТИР остана насред магистралата, защото... му свършило горивото
- 21:00 „Като умра, не искам да имам гроб...": жена от Храбрино разтърси мрежата