Роди се първото дете на херцога и херцогинята на Съсекс принц Хари и Меган Маркъл. Самият Хари съобщи, че то е момче.
"Беше невероятно. Благодаря на всички за подкрепата! Все още обмисляме името", каза още принц Хари.
През октомври беше обявено, че херцогът и херцогинята от Съсекс очакват първото си дете през пролетта на тази година. По време на посещението си в Бъркенхед през януари, Меган каза пред група жени по време на разходка, че бебето трябва да се роди края на април или началото на май.
Принц Хари и Меган са заявили, че искат да запазят раждането колкото е възможно по-лично.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход