Капитанът на Берое Иво Иванов подкрепи вратаря Благой Макенджиев. Стражът направи две груби греши по време на мача със Славия, които струваха загубата с 1:2 в мача от 13-ия кръг на "А" група. "Направихме доста грешки, затова получихме тези голове. Опитахме през второто полувреме да се върнем, ала не успяхме за наше съжаление. Получихме доста нелеп гол в началото и той ни обърка много. Не можахме да градим нашата игра и да атакуваме. Това беше основната причина. След почивката опитахме да атакуваме повече, но пък получихме втори гол. Макенджиев?Ние сме колектив. Макенждиев в 15 мача изкара такива положения, сега сбърка два пъти. Това са нормални неща. Целият отбор е зад него, видяхте, че и публиката го подкрепи. В следващите срещи той отново ще прави решителни спасявания за нас. Искаме да побеждаваме във всеки мач и да направим дълга серия. Така можем да стоим близо до лидерите. Днес загубихме доста единоборства, Славия печелеше и битката за втора топка, затова победиха.“     "А" ГРУПА - СЕЗОН 2015/2016 КУПА НА БЪЛГАРИЯ - СЕЗОН 2015/2016