Ловецът на бежанци Динко Вълев от Ямбол е бил изкаран от ареста на полицейското управление в Първомай и качен в линейка, съобщава Нова телевизия, като се позовава на адвоката на Вълев Марин Марковски.
„На клиента ми му е прилошало”, е заявил Марковски.
Динко е откаран в болница в Първомай, а след това в следствения арест в Пловдив.
Арестът на Динко беше удължен на 72 часа.
Както е известно той е привлечен като обвиняем за причиняване на телесна повреда по хулигански подбуди и за увреждане на чужда вещ.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума