Ръководството на Ботев Пловдив буквално се опита да умори феновете на клуба с решението представянето на отбора днес да започне в 18:00 часа. Уникална жега мори феновете на жълто-черните, а слънцето пече безмилостно право срещу тях на единствената трибуна на стадиона в село Оризари. Немалка част от феновете започнаха да търсят алтернативни места, от където да наблюдават двубоя на сянка. Такива са заели както един от собствениците Румен Чандъров, така и президентът Ангел Палийски. Мачът пък бе спрян в 23-та минута, за да могат футболистите да пият вода преди да колабират на терена.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол