14 нарушители за 10 минути засякоха служители на "Пътна полиция" с новата модерна камера .Устройството бе поставено на бул. "Санкт Петербург" и бе официално представено пред медиите.
Любопитен факт е, че по-рано днес бе оповестено къде и кога ще бъде поставена новата камера, но въпреки това нарушители въобще не липсваха.
Както вече ви съобщихме, лазерното устройство работи при всякакви метеорологични условия и е с висока прецизност при заснемане на повече от един нарушител - в случая бяха следени и трите ленти на булеварда едновременно. Камерата работи напълно автоматично, след като и бъдат зададени настройки за скорост в определения участък.
Предвижда се камерата да се ползва на големите булеварди в Пловдив, като позицията й ще се сменя.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ