16 красавици от цял свят, които дойдоха в Пловдив следобед, бяха впечатлени от Мол Марково тепе. След като се снимаха със зам.-кмета Георги Титюков, хубавиците разгледаха Стария град, а около 18 часа дефилираха в Мола.
Момичетата отседнаха във винен бар Vinopoly в Мол Марково тепе, а домакините им бяха организирали топло посрещане и вкусни български специалитети. Красавиците опитаха от хапките с мус от спанак и сирене, чери домати, различни видове сирена и вдигнаха наздравица с чаша шампанизирано френско вино. Миските бяха впечатлени от изисканата обстановка и посрещането.
Момичетата са в Пловдив за участие в световноизвестния конкурс за красота Miss Top of the World 2017, който е под патронажа на кмета Иван Тотев.
По-късно е конкурсът Miss Top of the World 2017 в "Санкт Петербург".
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив