Локомотив Пловдив победи с 2:0 съгражданите си от Ботев в турнира за юноши до 19 години организиран под егидата на Христо Бонев - Зума. Черно-белите поведоха в резултата в края на първото полувреме, когато Мариян Тонев вкара за черно-белите. В средата на второто полувреме Александър Гурков удвои преднината за символичните домакини с далечен изстрел.
Юношите на Локомотив Пловдив с треньор Димитър Палазов вдигнаха над главите си Купата в турнира на Христо Бонев - Зума. Финалистите от Ботев също получиха трофей за второто място, а наградите и медалите бяха връчени от Христо Крушарски, Христо Бонев и Петър Зехтински. Собственикът на черно-белите благодари на всички за участието и обеща догодина турнира да е още по-мащабен. Аржентинците от Буенос Айрес пък подариха специален плакет на бизнесмена, с който му се отблагодариха за поканата.
ВИЖТЕ СНИМКИ И ВИДЕО ТУК ОТ НАГРАЖДАВАНЕТО СЛЕД КРАЯ НА ТУРНИРА
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол