Все се чудя - защо балерините все... GlasNews.bg 01:20 29.08.17 0 765 Все се чудя - защо балерините все играят на пръсти? Не е ли по-лесно просто да вземат по-високи балерини? Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 "Радикализиран" софиянец спретна акция срещу "другоземци" СНИМКИ 19:00 "Искат да ти гледат на кафе": Столичанка завари колата си залята СНИМКА 18:00 Майка разказа за секунди ужас на пешеходна пътека в София 17:16 Голямо куче нападна дакел в „Младост", непознат мъж се хвърли да помага