Кметът на Ивайловград Диана Овчарова бе сред кметовете от региона, които се срещнаха с президента на Европейската народна партия (ЕНП) Жозед Дол. Това стана преди началото на форума на Групата на ЕНП в Комитета на регионите, който се провежда в София в момента. Президентът на ЕНП бе категоричен, че България трябва да е горда с председателството на Съвета на ЕС. По време на срещата си с българските кметове и председатели на Общински съвети от цялата страна президентът на ЕНП изрази задоволството си, че те живеят с проблемите на хората на населените места, които ръководят.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО