Няма да има 1/4-финал в Шампионската лига с отбори от една и съща страна, стана ясно след жребия, изтеглен в швейцарския град Нион.
В осмицата имаше три тима от Испания и два от Германия, но всички те се паднаха в двойки с други, благодарение на щастливата ръка на бившия голмайстор на "Ливърпул" и "Ювентус" Йън Ръш.
В крайна сметка четирите двойки са:
"Атлетико" (Мадрид, Испания) - "Лестър" (Англия)
"Борусия" (Дортмунд, Германия) - "Монако" (Франция)
"Байерн" (Германия) - "Реал" (Мадрид, Испания)
"Ювентус" (Италия) - "Барселона" (Испания)
Първите мачове са на 11 и 12 април, а реваншите седмица по-късно.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО