Волейбол:Българският национал Цветан Соколов изигра силен мач с тима на Кучине Лубе (Чивитанова), който спечели срещу Модена с 3:0 (25:17, 25:14, 15:19) за 72 минути. Мачът беше в среща от 21-ия кръг на италианското мъжко волейболно първенство.
Соколов беше най-резултатен за успеха на своя тим, той спечели 17 точки, от които 5 аса, следван от Йоанди Леал, който добави 16 точки.
Във временното класиране Лубе вече е на второ място с 50 точки (18 победи и 3 загуби), а Модена - на четвърта позиция с 42 точки (15 успеха и 6 поражения).
Капитанът на българския национален волейболен отбор Виктор Йосифов игра цял мач с Монца - като гост на Сора победи с 3:0 (25:22, 25:19, 25:19) в друга среща от същия 21 кръг на италианското първенство по волейбол аз мъже. Монца е на осмо място в класирането с 30 точки (10 победи и 11 загуби).
Националът Тодор Скримов и Вибо Валентия загубиха като гост на Падова с 0:3 (16:25, 22:25, 15:25). Вибо Валентия е на 11-о място във временното класиране с 19 точки (6 победи и 15 загуби).