14-годишната Девора, която беше бита от баща си на 1 март във Варна, е проблемното дете в семейството. Това каза пред журналисти по-голямата й сестра Ванеса Христова, която дойде в Районния съд да подкрепи баща си при гледането на мярката му за неотклонение. 17-годишното момиче заяви пред медиите, че винаги е живяла при баща си и се разбира перфектно с него.
Ванеса Христова посочи, че сестра й ходела ту при майка си, ту при баща си, според това къде ѝ е угодно. Тя обясни, че двете имат и по-малък брат, но той живее при майка им в Сливен. Момичето допълни, че случилото се на 1 март е било преувеличено. Тя отрече баща им да е провесвал Дебора през терасата и да я е заплашвал с нож.
„И да е упражнявал някога насилие, то е било с причина - примерно, ако не слушам нещо. Всеки родител възпитава детето си по някакъв начин и никога не е имало някакво насилие. Винаги ми е казвал в прав текст как не трябва да е. Аз перфектно се разбирам с него и затова живея при него. Аз не оправдавам грешката, не казвам, че е невинен“, коментира още първата дъщеря на задържания Христо Христов.
Районният съд остави в ареста 45-годишния мъж, който е морски офицер по образование, но от години управлява собствен хотел в курортен комплекс „Чайка“ във Варна.
Прочетете още
- 18:00 След гражданския натиск: Добри новини за болницата в Карлово
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно