Посланик Херо Мустафа и министърът на здравеопазването Кирил Ананиев подписаха споразумение за по-нататъшно сътрудничество в сферата на здравеопазването. „Здравето оказва влияние върху всички аспекти в живота на всеки българин.
Посолството на САЩ очаква да продължи партньорството си с българското правителство за подобряване качеството на живота на българските граждани посредством борба с инфекциозните заболявания, обсъждане на най-добрите практики в електронното здравеопазване и насърчаване на обмена в обучението на медицински специалисти. Ние сме по-силни заедно.“, посочи посланик Мустафа.


Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив