Единственият българин в тенис елита Григор Димитров обяви изключително важна новина за бъдещето на кариерата си след ранното отпадане от "Мастърс"-а в Мадрид. Григор оповести в социалните мрежи, че се разделя с дългогодишния си треньор Даниел Валверду.
pic.twitter.com/FKzimMLkzg
— Grigor Dimitrov (@GrigorDimitrov) May 7, 2019
"След вчерашния ми мач седнахме с треньора ми от дълго време Дани Валверду. След три страхотни години пътищата ни ще се разделят. Имахме знакови моменти в кариерите си заедно и невероятни моменти на корта. Искам да благодаря на Дани за всичко, което направи за мен и му желая единствено всичко най-хубаво в бъдещите му начинания", написа Димитров.
ОЧАКВАЙТЕ ОБНОВЯВАНЕ НА ИНФОРМАЦИЯТА!
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 15:33 Година и три месеца след сигнала: Дърво само отметна задачата на общината СНИМКИ
- 16:00 Двама непознати се притекоха на помощ на дете в София
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО