Един от лидерите на Рилски спортист (Самоков) Мартин Маринов призна след последния съдийски сигнал на в мач №1 от полуфиналната серия между двата отбора, че е ядосан от пропуснатия шанс за победа.
„Ядосан съм, защото имахме шанс да спечелим този мач. Играхме доста добре, но една лоша трета част позволи на Левски да направи разлика от 10 точки, а както видяхте, когато направят хубава разлика, те играят доста добър и освободен баскетбол. Във всяка една серия първия мач е доста важен и ако бяхме победили днес, щяха да се обърнат много нещата. Още сега забравяме този мач и започваме да се готвим за другия, когато се надявам да играем доста по-добре“, коментира Маринов пред БНТ.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ