Водачката в схемата Наоми Осака (Япония) и двукратната шампионка Симона Халеп (Румъния) се класираха за четвъртфиналите на силния турнир по тенис на червени кортове в испанската столица Мадрид с награден фонд 7 милиона евро. Осака победи без проблеми Александра Саснович (Беларус) с 6:2, 6:3 за 83 минути.
She only needed 44 minutes to close out the match 6-0, 6-0 over Kuzmova.@Simona_Halep showed her skills at the #MMOpen pic.twitter.com/iUUEbFVo6E
— WTA (@WTA) May 8, 2019
Третата поставена Симона Халеп разгроми Виктория Кузмова (Словакия) с 6:0, 6:0 за 44 минути. Миналогодишната финалистка и номер 7 в схемата Кики Бертенс (Холандия) елиминира в среща от третия кръг 12-а поставена Анастасия Севастова (Латвия) с 6:1, 6:2 за 59 минути.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО